Föremål som liknar oljemålning Lindblom
5216 Oljemålningar
Såld: 900 kr
Såldes den 21 augusti 2023
5213 Oljemålningar
Såld: 400 kr
Såldes den 21 augusti 2023
5200 Oljemålningar
Såld: 900 kr
Såldes den 21 augusti 2023
5148 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 13 mars 2023
6173 Oljemålning
A Lindblom, söder. Signerad. Olja på pannå
16x12 ..//
Såld: 150 kr
Såldes den 30 januari 2023
5359 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 21 mars 2022
4305 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 16 augusti 2021
6813 Oljemålningar
Såld: 350 kr
Såldes den 30 november 2020
6357 Oljemålningar
Såld: 100 kr
Såldes den 13 april 2020